fbpx

Оренда автобусів

Оренда автобусу в Києві – подорожуйте з комфортом

Оренда автобусу – кращий спосіб перевезти з місця на місце велику групу людей. Це підтверджує багаторічний досвід туристичних фірм і корпоративних агентств. Кожен, хто коли-небудь організовував будь-який захід, може підтвердити: головне – щоб всі сіли на свої місця і не загубилися в дорозі. До того ж, важливо мати можливість робити зупинки на вимогу.

Тому є багато ситуацій, коли добиратися до місця призначення окремими автомобілями, потягом і літаком набагато менш зручно, ніж скористатися послугою замовлення автобуса з водієм.

Ми надаємо автобуси в оренду для:

екскурсій;

корпоративних заходів;

дитячих поїздок;

урочистих подій (весіль, ювілеїв, випускних);

зустрічі гостей на вокзалі або в аеропорті.

Переваги автобусних перевезень

Автобусні перевезення займають половину всіх пасажирських перевезень в країні. Оренда автобусу зробить ваш шлях до призначеного місця комфортним і простим. Місткість транспортних засобів в нашому автопарку варіюється від 7 (мікроавтобус) до 76 місць.

Орендуючи автобус, ви отримуєте:

  • Можливість відпочити в дорозі. Вам не доведеться самому сідати за кермо. Довірте управління професіоналу. Наші водії мають стаж водіння автобуса не менше 5 років.
  • Безпека. Всі наші автобуси сертифіковані, мають відповідні документи і проходять технічний огляд за графіком. Ми здійснюємо свою діяльність на основі ліцензії. Для відстаней понад 500 км екіпаж завжди складається з двох водіїв.
  • Комфорт. Транспортні засоби обладнані кондиціонером, клімат-контролем, просторим багажним відділенням.
  • Економію фінансів. Підсумкова вартість поїздок з розрахунку на одного пасажира обходиться зовсім недорого.
  • Економію часу. Водії знають міські та заміські маршрути як свої п’ять пальців. Це допоможе скоротити час поїздки.
  • Захоплююча і цікава подорож. Замовляючи оренду туристичного автобусу в Києві, області або по всій Україні, ви маєте можливість зробити в дорозі фото-зупинку і оглянути визначні пам’ятки.

Як орендувати автобус?

Щоб зробити замовлення автобусу з водієм, ви можете звернутися в наш офіс, скористатися онлайн-формою або зателефонувати нашим менеджерам по телефону.

Ви можете вибрати будь-який автобус з представлених в нашому автопарку марок. Якщо обрана марка на ваші дати недоступна, менеджер неодмінно запропонує якісну заміну.

Після реєстрації заявки в нашій системі, доводиться до відома водій і встановлюється точний час виконання. Завдяки CRM-системи жорсткого контролю і нагадувань жодна заявка не буде пропущена.

Ми співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Ціна за оренду автобуса залежить від класу транспортного засобу. Компанія приймає оплату будь-яким зручним для вас способом, як готівкою, так і по карті. У нас діє гнучка система знижок для постійних клієнтів.