fbpx

Шкільні екскурсії

Канікули і шкільні екскурсії

Протягом навчального року діти вивчають підручники, відвідують різноманітні секції та гуртки. Але разом з тим ніщо так швидко і ефективно не має права продовжувати кругозір, як подорож і шкільні екскурсії. Нехай навіть це буде коротка поїздка на вихідні.

Напередодні чергового свята або канікул всім батькам хочеться зайняти дитину чимось більш вражаючим і корисним, ніж безцільний серфінг в інтернеті або монотонні години, проведені за комп’ютерними іграми.

Відкрийте дітям країну разом з АлісТур

Ми організуємо автобусні та пішохідні екскурсії, які стануть для дітей захоплюючою пригодою, а зовсім не нудною зобов’язалівкою. Навряд чи школярам припадуть до душі екскурсії, в яких гід лише сипле датами та іменами, швидко переміщуючись від однієї пам’ятки до іншої. У програмі наших шкільних екскурсій передбачені:

фото-квести;

яскраві шоу;

майстер-класи;

відвідування інтерактивних локацій.

Ми співпрацюємо з професійними екскурсоводами, які зможуть захопити дитину розповіддю з перших же хвилин.

У чому користь шкільних екскурсій?

Шкільні екскурсії переслідують відразу кілька цілей:

дати можливість дізнатися щось нове про навколишній світ та людей;

вирватися з круговороту рутини, тим самим відпочити і з новими силами приступити до отримання нових знань;

прищепити інтерес до будь-якої теми або історичного періоду;

провести більше часу з рідними, заповнюючи брак спілкування в будні.

Щоб отримати заряд бадьорості та масу позитивних вражень, необов’язково їхати в далекі краї. У нас ви знайдете шкільні екскурсії по Україні на будь-який смак.

Великий вибір турів по Києву і всій Україні

В Україні, безсумнівно, є на що подивитися. Чого варті тільки Львівські собори, музеї і майстерня карамелі, рукотворне диво – Софіївка, світ живий і колоритом українського села в садибі «Пирогово».

Хлопчиків і дівчаток в рівній мірі не залишить байдужими центр самобутньої культури в музеї скарбів. Діти зможуть побачити справжні вертольоти і літаки в музеї Авіаційного університету.

Навіть якщо ви з дітьми неодноразово бували в столиці або проживаєте тут, шкільні екскурсії по Києву неодмінно здивують вас. Дітвораі зможе:

стати учасниками історичної квест-екскурсії;

побувати в справжніх тропіках – на банановій фермі

дізнатися таємниці Межигір’я;

покататися на трамваї-кафе в Пущу-Водицю;

відкрити для себе світ телебачення і кіностудії.

Переваги наших екскурсій для школярів.

Ми не тільки розробляємо цікаві маршрути для шкільних екскурсій на різноманітну тематику, а й дбаємо про безпеку та зручність кожної групи.

Всі тури проходять в супроводі досвідченого керівника. Під час екскурсій для школярів батьки отримують від нас фото-звіт і смс-інформування про те, як проходить поїздка. Комфортабельні автобуси оснащені ортопедичними кріслами, системою клімат-контролю, аудіо та відео системами.

Ми допоможемо вам підібрати для ваших дітей найцікавішу і захоплюючу екскурсію.

Зателефонуйте до AlisTour!